خانه

Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co.، Ltdکارخانه تولید شده در تجهیزات تشکیل رول سرد و خط تولید اتوماتیک است. محصولات اصلی عبارتند از دستگاه رول فولادی رنگی ، دستگاه تشکیل کاشی لعاب کلاسیک ، دستگاه CZ purlin و دستگاه رول حلقه Keel برای ساخت ساختار فلزی سبک ، دستگاه تشکیل عرشه کف ، ساندویچ پانل خط تولید ، خط رول محافظ سریع و انواع مختلف تجهیزات تشکیل رول خمش سرد تمام اتوماتیک.
ما گواهینامه CE و ISO را تأیید کرده ایم ، مفهوم "کنترل هر فرآیند و کامل کردن تمام محصولات" در ذهن همه منحنی است.هر دستگاه قبل از خروج از کارخانه از طریق آزمایش انجام می شود ، ماشین های مشکل هرگز به مشتری تحویل نمی شوند.
ما بیش از 10 سال تجربه صادرات داریم و به خوبی در مورد نیازهای مختلف مشتریان از کشورهای در حال توسعه و کشورهای پیشرفته اطلاعات داریم و تعداد زیادی از مشتریان را با طرح رضایت بخش ارائه می دهیم.اکنون محصولات ما به بیش از 120 کشور و منطقه در جهان صادر شده و با مشتریان ارتباط همکاری طولانی مدت برقرار کرده است.ما قاطعانه معتقدیم که یک مشارکت واقعی هرگز با تحویل کالا پایان نمی یابد و خدمات پس از فروش رضایت بخش می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند.
ما مایل به ارتقا مبادلات اقتصادی و فنی با جهان هستیم و کارهای مثبتی را برای تقویت دوستی بین مردم از کشورهای مختلف انجام می دهیم.ما صمیمانه امیدواریم: من و شما دست به دست هم می دهیم ، آینده باشکوه را کاملاً خلق می کنیم!

 

انتخاب کنید Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co.، Ltd ارزش اعتماد شما را دارد
ما دستگاه رول تشکیل استاندارد بالا برای صادرات نزدیک به 20 سال تولید می کنیم.

ماشین آلات ما به بیش از 80 کشور و منطقه در سراسر جهان صادر شده است.
روابط خوب همکاری با مشتریان را حفظ کرد.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

تاریخ ما
در سال 1998، ما شروع به ساخت ماشین رول تشکیل کاشی سقف کردیم.
در آن زمان ما اولین کارخانه تاسیس شد: Botou Xianfa Roll Forming Machine Factory . ( پیش از Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co.، Ltd. )


در سال 2004 ما اولین ماشین را به عراق صادر کردیم.


در سال 2013، با توسعه سریع تجارت تجارت بین المللی، Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co.، Ltd در حال ایجاد است.


کارخانه ما بیش از 20 سال حرفه ای و جامد رول تشکیل دستگاه ساخت پایه و اساس.


ظرف مدت 14 سال ما به بیش از 70 کشور و مناطق منتقل شده ایم و تجارب غنی صادراتی را تجربه کرده ایم.


مفهوم ما این است: "آنچه که ما انجام می دهیم نه تنها تمرکز کامل بر روی یک ماشین است، بلکه تمام جزئیات را نیز کامل می کند."

Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd. Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd. Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd. Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd.
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : HC

تعداد کارمندان : 50~100

فروش سالانه : 2000000-4000000

سال تاسیس : 2013

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd. گواهینامه ها چین Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd. گواهینامه ها چین Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd. گواهینامه ها چین Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd. گواهینامه ها