| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| نوع ماده | PPGI/GI |
| ضخامت | 0.3-0.6mm |
| عرض | بالا:1200mm؛ پایین:1220mm |
| ایستگاه های رولر | بالا: 12 ایستگاه؛ پایین: 15 ایستگاه |
| مواد رولر و شاخه | 45# خاموش کردن و پوشش فولاد |
| قطر گره | Φ70mm |
| مواد برش | CR12 |
| نوع درایو | راننده زنجیره ای |
| سرعت | 15 متر/دقیقه |
| کل قدرت | 5.5+5.5KW |
| ولتاژ | 380 ولت 50 هرتز 3 فاز (می تواند سفارشی شود) |
| اجزا | توضیحات و مشخصات |
|---|---|
| 5T Decoiler دستی |
این قسمت برای حمایت از کویل و ساخت کویل به روش چرخش استفاده می شود.
|
| میز تغذیه و پیش برش |
هدایت کویل به موقعیت درست و هدایت آن به قطعه شکل گیری رول شامل یک دستگاه برش دستی برای پیش برش راحت در هنگام تغییر رنگ یا ضخامت است. |
| شفت و رولر |
مواد 45 # استیل quenching و plating است. رول های پردازش شده صاف، سخت و زنگ نمی زنند. هنگام کار هیچ خراش روی ورق باقی نمی ماند. |
| ایستگاه پمپ هیدرولیک |
ماشین برش را برای شروع کار برش می کند. مخزن هیدرولیک از روغن هیدرولیک 46 # استفاده می کند.مجهز به فن خنک کننده برای خنک سازی گردش داخلی برای اطمینان از پمپ پمپ روغن تحت تاثیر دمای بالای روغن در طول کار نیست. مارک شیر سولنویدی: Huade |
| کابینت کنترل صفحه لمسی |
کابینت کنترل دو حالت دارد: اتوماتیک و دستی. طول واحد ورق هدف و مقدار را می توان در صفحه لمسی تنظیم کرد. سیستم ساده و آسان برای کار است. مارک های قطعات الکتریکی:
|
| بخش فشار و برش |
ماده تیغه CR12 است. با قدرت بالا، سخت شدن بهتر و مقاومت خوب در برابر لباس. |
| جدول خروجی | این بخش برای جمع آوری محصولات شکل گرفته استفاده می شود. براکت مجهز به رول است تا انتقال محصول را بدون خراش آسان کند. |
| بخش | مقدار |
|---|---|
| زنجیرها | 2 مجموعه |
| دریچه سولینوئید | 1 مجموعه |
| سوئیچ سفر | 2 مجموعه |
| کلید های باز | 2 مجموعه |
| کليد ششم گوشه اي | 2 مجموعه |
| شمارنده | 1 مجموعه |
| کلید فرانسه | 2 مجموعه |
| مهر و موم روغن | 1 مجموعه |