| تایپ کنید | رول سرد تشکیل شده است |
|---|---|
| نام تجاری | HC |
| گارانتی | 1 سال |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، کنترل پنل توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
| زمان تحویل | 60 روز پس از دریافت سپرده توافق شده. |
| مواد | GI |
|---|---|
| ضخامت | 4 میلی متر |
| سرعت | 10 متر در دقیقه |
| غلتک | فولاد بلبرینگ |
| ضمانتنامه | 18 ماه |
| Material thickness | 3mm |
|---|---|
| Speed | 10m/min |
| Punch | included |
| Drive | gear box |
| warranty | 1 year free |
| Usage | highway guardrail |
|---|---|
| material | GI |
| Thickness | 3-4mm |
| power | 380V |
| free warranty | 1 year |
| ظرفیت | 8-10 متر در دقیقه |
|---|---|
| طول عمر | 15 سال بالا |
| قدرت | 380V یا سفارشی |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، کنترل پنل توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
| زمان تحویل | 60 روز پس از دریافت سپرده توافق شده. |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، کنترل پنل توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 60 روز پس از دریافت سپرده توافق شده. |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط TT در قبل ، مانده ای که باید قبل از تحویل پرداخت شود. |
| قابلیت ارائه | ساعت 20 / ماه |
| محل منبع | ساخت چین |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، کنترل پنل توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 60 روز پس از دریافت سپرده توافق شده. |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط TT در قبل ، مانده ای که باید قبل از تحویل پرداخت شود. |
| قابلیت ارائه | ساعت 20 / ماه |
| محل منبع | ساخت چین |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، کنترل پنل توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 60 روز پس از دریافت سپرده توافق شده. |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط TT در قبل ، مانده ای که باید قبل از تحویل پرداخت شود. |
| قابلیت ارائه | ساعت 20 / ماه |
| محل منبع | ساخت چین |
| ظرفیت | 8-10 متر در دقیقه |
|---|---|
| طول عمر | 15 سال بالا |
| قدرت | 380V یا سفارشی |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، کنترل پنل توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
| زمان تحویل | 60 روز پس از دریافت سپرده توافق شده. |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، کنترل پنل توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 60 روز پس از دریافت سپرده توافق شده. |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط TT در قبل ، مانده ای که باید قبل از تحویل پرداخت شود. |
| قابلیت ارائه | ساعت 20 / ماه |
| محل منبع | ساخت چین |