| رنگ | آبی |
|---|---|
| تایپ کنید | خودکار |
| عرض | 2600 متر / 4000 میلی متر |
| ضخامت | 0.13-0.3 میلی متر |
| هر ماه | 20 مجموعه |
| بندر FOB | بندر جدید تیانجین |
|---|---|
| طول عمر | 10 سال بیشتر |
| ولتاژ | 380V 50Hz 3 عکس |
| استفاده کنید | بام / دیوار |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود |
|---|---|
| زمان تحویل | 30 روز |
| شرایط پرداخت | 30 deposit سپرده توسط T / T در پیشبرد و 70 balance تعادل پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 مجموعه در ماه |
| محل منبع | Botou Hebei چین |
| رنگ | همانطور که شما نیاز دارید |
|---|---|
| تایپ کنید | خودکار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| روش برش | برش هیدرولیک |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود. |
| material width | 1000mm |
|---|---|
| roller stations | 12 rows |
| machine color | blue/red(as your requirement) |
| ضخامت مواد | 0.3 تا 0.7 mm |
| speed | 0-15m/min |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است |
|---|---|
| زمان تحویل | 30 روز |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T در پیش و 70٪ مانده پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 ست در ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است |
|---|---|
| زمان تحویل | 30 روز |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T در پیش و 70٪ مانده پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 ست در ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |
| رنگ | قابل تنظیم |
|---|---|
| نوع درایو | درایو زنجیر |
| مواد | فولاد گالوانیزه، آلومینیوم، فولاد رنگی، فولاد ضد زنگ و غیره |
| منبع برق | 380 ولت / 3 فاز / 50 هرتز (قابل تنظیم) |
| سرعت شکل گیری | 8-20 متر در دقیقه |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 30 روز |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T در پیش و 70٪ موجودی پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل. |
| قابلیت ارائه | 20 ست در ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است |
|---|---|
| زمان تحویل | 30 روز |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T در پیش و 70٪ مانده پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 ست در ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |