| تولید | 8-10 متر در دقیقه |
|---|---|
| توان (w) | 4+4 کیلووات |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| ضخامت مواد اولیه | 0.3-0.6 میلی متر |
| کارگران | 100 |
| قطر شفت غلتکی | 80 میلی متر |
|---|---|
| غلطک ها | 14 ایستگاه |
| متریال مناسب | 1.5-2mm ((DX51 - گالوانیزه شده/Q300-350) |
| ساختار | نوع پایه |
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز / 3 فاز |
| غلتک و شافت | 45 # استیل با درمان کروم |
|---|---|
| قطر شافت | Φ70 میلی متر |
| مواد برش | Cr12 |
| نوع درایو | درایو زنجیره ای |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| عرض تغذیه | 1000mm |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| سرعت | 2-4 متر در دقیقه |
| ابعاد | 7.5 * 1.5 * 1.2 متر |
| طول عمر | 10 سال |
| قدرت | 4+4 کیلووات |
|---|---|
| ساختار | نوع پایه |
| سرعت شکل گیری | 10 متر در دقیقه |
| غلطک ها | 3 ایستگاه |
| قطر شفت غلتکی | 80 میلی متر |
| شماره مدل | دستگاه تشکیل رول |
|---|---|
| توان (W) | 5.5 کیلو وات |
| ولتاژ | 380V 50Hz 3 عکس |
| وزن | 3.2T-10T |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| قدرت | 11+15KW |
|---|---|
| نوع | دستگاه رول فرمینگ |
| غلطک ها | 12+1 ایستگاه غلتکی |
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز / 3 فاز |
| قطر شفت غلتکی | 90 میلی متر |
| غلطک ها | 12+1 ایستگاه غلتکی |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز / 3 فاز |
| نوع | دستگاه رول فرمینگ |
| قطر شفت غلتکی | 90 میلی متر |
| نام | دستگاه رول فرمینگ سرد |
| استفاده | دیوار |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ سرد |
| ضخامت | 0.5-1 میلی متر |
| ظرفیت | 20-40 متر در دقیقه |
| قدرت | 4.5 + 3 کیلو وات |
| مواد | GI |
|---|---|
| ظرفیت | 8-10 متر در دقیقه |
| وزن دستگاه | 6.5T |
| غلتک | 45# فولاد |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ |