| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Power(W) | 5.5KW |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| cutting method | hydraulic cut |
| per month | 30 sets |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cuting |
| per month | 30 sets |
| جزئیات بسته بندی | ماشین اصلی برهنه است ، جعبه کنترل رایانه توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| جزئیات بسته بندی | ماشین اصلی برهنه است ، جعبه کنترل رایانه توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| جزئیات بسته بندی | ماشین اصلی برهنه است ، جعبه کنترل رایانه توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| گارانتی | 12 ماه |
|---|---|
| روش برش | سیستم برش هیدرولیک |
| ایستگاه های غلتکی | 10+12 ایستگاه |
| کابین کنترل | کابینت کنترل کنترلیور |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود. |
| color | blue |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| استفاده | سقف و دیوار |
|---|---|
| مواد | PPGI، GI |
| عمل | به 1 نفر نیازمندیم |
| ظرفیت | 2-10 متر در دقیقه |
| وزن | 6T |
| Usage | Roof and wall |
|---|---|
| Material | PPGI, GI |
| Operation | Need 1 person |
| Capacity | 2-10m/min |
| Weight | 6T |