| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1250 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 12/15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| ایستگاه غلتکی | 24 ایستگاه |
|---|---|
| قطر شافت | Φ90m |
| مواد برش | Cr12 |
| سرعت تشکیل | 15m / min |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| تایپ کنید | دو لایه رول تشکیل ماشین |
|---|---|
| ماده | PPGI GI |
| ضخامت | 0.3-0.8 میلیمتر |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| زمان تحویل | 30days |
| قدرت موتور اصلی | 5.5 کیلووات |
|---|---|
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
| حالت کار | دکمه + صفحه لمسی |
| منبع برق | 3 فاز 380 ولت 50 هرتز |
| بندر بارگیری | بندر تیانجین |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
|---|---|
| زمان تحویل | 30days |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T در پیشبرد و 70٪ تعادل پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 مجموعه / ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| نوع | خودکار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| روش برش | برش هیدرولیک |
| سرعت کار | 15m / min |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.8-1.2 میلی متر |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
| رنگ | آبی |
| عرض | 1005 میلی متر |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.8-1.2 میلی متر |
| عرض مواد | 1250 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 24-28 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع ماده | PPGI / GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.8-1.2 میلی متر |
| عرض مواد | 788 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 28 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.4-0.7 میلی متر |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
| رنگ | آبی |
| عرض | -- میلی متر |