| رنگ | آبی |
|---|---|
| تایپ کنید | خودکار |
| مواد غلتکی | فولاد 45#، چرم سخت |
| سرعت | افزایش 9 متر در دقیقه، کاهش 2 متر در دقیقه |
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| material | DX51 |
|---|---|
| width | 333 |
| life time | 10 years |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| نوع | خودکار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| روش برش | برش هیدرولیک |
| سرعت کار | 8-10m / min |
| Material | color steel |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| width | custom |
| weight | 7T |
| length | 9M |
| Usage | roof |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| weight | 6.6T |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Material | PPGI GI |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| width | custom |
| feature | two in one |
| capacity | 8-10m/min |
| مواد | DX51 52 53 |
|---|---|
| تایپ کنید | نیم دور |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| طول | 11 متر |
| وزن | 5 تن |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| استفاده | سقف |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| وزن | 8.7T |
| گارانتی | 1 سال |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| بازار | آسیا |
|---|---|
| ماده | 1220/915 |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلیمتر |
| ظرفیت | 8-10 متر در دقیقه |
| گارانتی | طول عمر |