| استفاده | مطالعه و پیگیری |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه رول شکل دهی سبک |
| ضخامت | 0.5-1 میلی متر |
| ظرفیت | 20-40 متر در دقیقه |
| قدرت | 4.5 + 3 کیلو وات |
| نوع | دستگاه رول فرمینگ downspout |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| قطر | 100 میلی متر یا سفارشی |
| قدرت | 5.5+5.5KW |
| ظرفیت | 10 متر در دقیقه |
| Type | Metal roofing sheet roll forming machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| Type | Metal roofing sheet roll forming machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| استفاده | مطالعه و پیگیری |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ سرد |
| ضخامت | 0.5-1 میلی متر |
| ظرفیت | 20-40 متر در دقیقه |
| قدرت | 4.5 + 3 کیلو وات |
| نوع | دستگاه رول فرمینگ downspout |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| قطر | 100 میلی متر یا سفارشی |
| برش دادن | هیدرولیک |
| قدرت | 7.5 + 5.5 کیلو وات |
| Type | Trapezoidal Profile Roll Forming Machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| متریال مناسب | GI PPGI |
|---|---|
| ظرفیت | 45 متر در دقیقه |
| وزن | 2.5T |
| مواد غلتک | Cr12 |
| کاربرد | سیستم دیوار خشک |
| مواد | PPGi GI |
|---|---|
| ظرفیت | 20 متر در دقیقه |
| وزن دستگاه | 3.5T |
| غلتک | 45# فولاد |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ |
| مواد | PPGi GI |
|---|---|
| ظرفیت | 2-10 متر در دقیقه |
| وزن دستگاه | 6.3T |
| غلطک ها | فولاد 45# |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ |