| رنگ | آبی |
|---|---|
| تایپ کنید | خودکار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| روش برش | برش هیدرولیک |
| سرعت کار | 8-10 متر در دقیقه |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Usage | roof |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| weight | 6.6T |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Warranty | 18 month |
|---|---|
| control system | Panasonic PLC |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| گارانتی | 12 ماه |
|---|---|
| روش برش | سیستم برش هیدرولیک |
| ایستگاه های غلتکی | 10+12 ایستگاه |
| کابین کنترل | کابینت کنترل کنترلیور |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود. |
| قدرت | 4 + 4 Kw |
|---|---|
| ضمانتنامه | 24 ماه |
| سیستم کنترل | صفحه لمسی |
| روش برش | سیستم برش هیدرولیک |
| سرعت کار | 0 - 15 متر در دقیقه |
| مواد | PPGi GI |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| سرعت | 8-10 متر در دقیقه |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| بازار | آسیا |
|---|---|
| ماده | 1220/915 |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلیمتر |
| ظرفیت | 8-10 متر در دقیقه |
| گارانتی | طول عمر |
| ضخامت فولادی | 0.3-0.6 میلی متر |
|---|---|
| سرعت شکل گیری | 10-15 متر در دقیقه |
| ایستگاه های غلتکی | سفارشی شده |
| مواد غلتکی | 45# فولاد |
| منبع تغذیه | 380 ولت، 50 هرتز، 3 فاز |