ماشین ساخت رول از فولادایده آل برای شرکت هایی است که نیاز به یک راه حل قابل اعتماد و کارآمد برای تولید استودیو و ردیاب دارند.اين ماشين براي کار کردن آسونه، با یک رابط کاربری دوستانه که تنظیم و تنظیم آن را آسان می کند.
این دستگاه در اندازه 5.0m * 1.2m * 1.5m قرار دارد، که آن را به یک مکمل فشرده و کارآمد برای هر طبقه کارخانه تبدیل می کند. سیستم کنترل توسط PLC کار می کند، که استفاده و کار آن را آسان می کند.سیستم انتقال بر اساس انتقال دنده استاین دستگاه دارای وزن 2.9 تن است که حرکت و نصب آن را آسان می کند.
این که آیا شما در حال تولید سیستم های دیواری خشک برای استفاده مسکونی یا تجاری هستید، دستگاه ساخت رول سیستم دیواری خشک یک ابزار ضروری برای تضمین کیفیت و سازگاری محصولات شما است.با ساخت دوامدارش، عملکرد کارآمد و طراحی کاربر پسند، این ماشین شکل گیری رول، مکمل کامل برای هر طبقه کارخانه است.![]()
ویژگی ها:
اين ماشين توليد رول استد اند تراک يک ماشين توليد رول با کيفيت بالا است که براي توليد چراغ هاي گچ طراحی شده است.این دارای طول برش تنظیم شده است و از تکنولوژی برش هیدرولیک برای اطمینان از برش دقیق و کارآمد استفاده می کندبا قدرت 5.5+5.5+1.5 KW و وزن 2.8T، این ماشین رول سازی برای دوام ساخته شده و می تواند طیف ضخامت 0.3-0.6mm را اداره کند.
| مواد | طناب فولاد |
| طول برش | قابل تنظیم |
| ضخامت | 0.3-0.6mm |
| مواد رول | 45# فولاد |
| سیستم کنترل | PLC |
| وزن | 2.8T |
| سرعت شکل گیری | 0-35m/min |
| ولتاژ | 380V/50HZ/3Phase (قابل سفارشی سازی) |
| قدرت | 5.5+5.5+15 |
| ماده ی شفت | 45# فولاد |
![]()
![]()
![]()
شرایط پرداخت