|
جزئیات محصول:
|
| ضخامت پانل: | 0.3-0.6 میلی متر | قدرت موتور: | 4+4 کیلووات |
|---|---|---|---|
| قاب ماشین: | پرتو 350 H | روش برش: | برش هیدرولیکی |
| نوع Decoiler: | دکویل هیدرولیک/دستی | مواد غلتکی: | 45# فولاد |
| نوع ماشین: | دستگاه رول فرمینگ | ظرفیت تولید: | 15-20 متر در دقیقه |
| برجسته کردن: | metal roll forming machine,wall panel roll forming machine,roof panel forming machine |
||
| Roller Stations | 15 Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Diameter of Shaft | Φ70mm |
| Cutter Material | CR12 |
| Drive Type | Chain Drive |
| Speed | 15-20m/min |
| Total Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V 50Hz 3 Phases |
تماس با شخص: Jing
تلفن: +86 188 2511 7789
فکس: +86-317-5666689