| جزئیات بسته بندی |
1. به ظرف با طناب سیم فولادی و جوش ماشین با ظرف توسط آهن فرشته 2. دستگاه ساخت اصلی و un-کویر برهنه است (اگر شما نیاز ما همچنین می تواند با پلاستیک ضد آب بسته بندی شده) 3. سيستم کنترل PLC و پمپ موتور با پوشش کاغذ ضد آب بسته بندی شده است |
|---|---|
| جزئیات تحویل | 15-20 روز بعد از دریافت پیش پرداخت |
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| نوع ماده | PPGI/GI |
| ضخامت | 0.3-0.6mm |
| عرض | بالا: 1200mm؛ پایین: 1220mm |
| ایستگاه های رولر | بالا: 12 ایستگاه؛ پایین: 15 ایستگاه |
| مواد رولر و شاخه | 45# خاموش کردن و پوشش فولاد |
| قطر گره | Φ70mm |
| مواد برش | CR12 |
| نوع درایو | راننده زنجیره ای |
| سرعت | 15 متر/دقیقه |
| کل قدرت | 5.5+5.5KW |
| ولتاژ | 380 ولت 50 هرتز 3 فاز (می تواند سفارشی شود) |
| اجزا | توضیحات |
|---|---|
|
5T Decoiler دستی
|
این قسمت برای حمایت از کویل و ساخت کویل به روش چرخش استفاده می شود.
|
|
میز تغذیه و پیش برش
|
هدایت کویل به موقعیت درست و هدایت آن به قطعه شکل گیری رول شامل یک دستگاه برش دستی برای پیش برش راحت در هنگام تغییر رنگ یا ضخامت است. |
|
شفت و رولر
|
مواد 45 # استیل quenching و plating است. رول های پردازش شده صاف، سخت و زنگ نمی زنند. هنگام کار هیچ خراش روی ورق باقی نمی ماند. |
|
ایستگاه پمپ هیدرولیک
|
ماشین برش را برای شروع کار برش می کند. مخزن هیدرولیک از روغن هیدرولیک 46 # استفاده می کند.مجهز به فن خنک کننده برای خنک سازی گردش داخلی برای اطمینان از پمپ پمپ روغن تحت تاثیر دمای بالای روغن در طول کار نیست. مارک شیر سولنویدی: Huade |
|
کابینت کنترل صفحه لمسی
|
کابینت کنترل دو حالت دارد: اتوماتیک و دستی. طول واحد ورق هدف و مقدار را می توان در صفحه لمسی تنظیم کرد. سیستم ساده و آسان برای کار است. مارک های قطعات الکتریکی:
|
|
بخش فشار و برش
|
ماده تیغه CR12 است. با قدرت بالا، سخت شدن بهتر و مقاومت خوب در برابر لباس. |
|
جدول خروجی
|
این بخش برای جمع آوری محصولات شکل گرفته استفاده می شود. براکت مجهز به رول است تا انتقال محصول را بدون خراش آسان کند. |
| بخش | مقدار |
|---|---|
| زنجیرها | 2 مجموعه |
| دریچه سولینوئید | 1 مجموعه |
| سوئیچ سفر | 2 مجموعه |
| کلید های باز | 2 مجموعه |
| کليد ششم گوشه اي | 2 مجموعه |
| شمارنده | 1 مجموعه |
| کلید فرانسه | 2 مجموعه |
| مهر و موم روغن | 1 مجموعه |
فرآيند فرش دو لایه ای ساخت ماشين فرش دو لایه ای فرش دو لایه ای فرش دو لایه ای فرش دو لایه ای ساخت ماشين فرآيند فرآيند فرآيند فرآيند فرآيند فرآيند فرآيند فرآيند فرآيند فرآيند فرآيند فرآيند فرآيند فرآيند فرآيند
Decoiler → تغذیه و هدایت → شکل گیری رول → فشار هیدرولیک → برش هیدرولیک → محصول به میز اجرا