قطعات ماشین آلات خطی CZ
| نه، نه | نام | واحد | مقدار |
| 1 | پاک کننده | مجموعه | 1 |
| 2 | ساحل ورودی | مجموعه | 1 |
| 3 | ماشین اصلی برای شکل گیری رول | مجموعه | 1 |
| 4 | سیستم برش | مجموعه | 1 |
| 5 | ضربه زدن | مجموعه | 1 |
| 6 | جدول خروجی | مجموعه | 1 |
| 7 | سیستم کنترل (PLC) | مجموعه | 1 |
| 8 | هیدرولیک ایستگاه | مجموعه |
1 |
![]()
![]()
![]()
![]()
مزیت: برش خودکار در طول، سوراخ کردن خودکار، درجه بالایی از اتوماسیون، نصب سریع و آسان
| طول بخش اصلی | 6800mm*800mm*1200mm |
| وزن بخش اصلی | 7.2 تن |
| ولتاژ | 380 ولت 50 هرتز 3 فاز |
| قاب | فولاد 400H |
| حالت درایو | dابزار فرقی |
| مواد محور اصلی | GR15 |
| مواد آبهای | فولاد 45# |
| قطر گره ها | φ80mm |
| تعداد رول ها | 1دو رولر |
| قدرت اصلی | 11kW(دستگاه کاهش سرعت چرخ دنده های سیکلوئیدی) |
| سرعت شکل گیری | 8m-10m/min |
| روش اصلاح | نوع نیم بخیه Looper |
تضمین
۱) یک سال و ما پشتیبانی فنی را برای کل زندگی ارائه می دهیم.
2) آموزش: خریدار باید هزینه ویزا، بلیط بازگشت، غذا و اقامت را بپردازد
در خارج از کشور و 50 دلار در هر فرد در روز برای حقوق.
3) به يک تکنسيک نياز داريم
4) زمان آموزش: یک هفته (از زمان نصب و تنظیم شامل می شود)