| Thickness | 0.3-0.6mm |
|---|---|
| Speed | 4m/min |
| type | cold roll forming |
| Design | custom |
| warranty | 1 year |
| غلتک کاشی لعابدار | 18 ردیف |
|---|---|
| موتور | 5.5 کیلو وات + 4 کیلو وات |
| سبک موتور | سرو موتور 5.5 کیلووات |
| عرض فولاد H | 350 - 400 میلی متر |
| اندازه دستگاه | 8.58 * 1.7 * 1.45 متر |
| Usage | Stud and track |
|---|---|
| Type | Cold roll forming machine |
| Thickness | 1-2mm |
| Capacity | 10m/min |
| Power | 4.5+3kw |