| تحمل | +- 1.5 میلی متر |
|---|---|
| ساختار خط | سبک قاب از نوع پورتال، فولاد A3 |
| روش شکل دهی آهنگری | آهنگری قالب |
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز / 3 فاز |
| سرعت کار | حدود 15 متر در دقیقه |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
| رنگ | آبی |
| عرض | 333 میلی متر |
| برق ایستگاه هیدرولیک | 5.5 کیلووات |
|---|---|
| بعد ماشین | 11.8mx0.78mx1.2m |
| قاب پایه | فولاد 350H |
| ضخامت مواد | 0.45-0.6 میلی متر |
| قدرت موتور | 5.5 کیلووات |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
| رنگ | آبی |
| عرض | 500 میلی متر |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Width | 1250mm |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.8mm |
| Capacity | 8-10m/min |
| Power | 380V |
| Cut | Hydraulic |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
|---|---|
| زمان تحویل | 30days |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T در پیشبرد و 70٪ تعادل پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 مجموعه / ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T از قبل و مانده 70٪ مانده پس از تأیید بازرسی قبل از حمل. |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |