| رنگ | آبی |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه شکل دهی کاشی |
| استفاده کنید | سقف |
| توان (w) | 5.5 + 7.5 کیلو وات |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Usage | gutter |
|---|---|
| type | custom |
| length | custom |
| material | DX51 |
| capacity | 10m/min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| مواد | DX51 52 53 |
|---|---|
| تایپ کنید | نیم دور |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| طول | 11 متر |
| وزن | 5 تن |
| استفاده | مطالعه و پیگیری |
|---|---|
| ظرفیت | 25 متر در دقیقه |
| ویژگی | برش بدون توقف |
| راندن | یاتاقان |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| استفاده | گل میخ و مسیر |
|---|---|
| ظرفیت | 15-45 متر در دقیقه |
| ویژگی | برش بدون توقف |
| راندن | یاتاقان |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| material | painted steel |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| capacity | 8-10m/min |
| roller | No.45 steel |
| Blade | Cr12 |
| PLC | دلتا (تخصیص پذیر) |
|---|---|
| قدرت موتور | 5.5 کیلووات |
| استفاده كردن | داون پیپ |
| ویژگی | تجهیزات Downspout طراحی نوآورانه |
| بعد ماشین | 11.8mx0.78mx1.2m |
| استفاده كردن | داون پیپ |
|---|---|
| بعد ماشین | 11.8mx0.78mx1.2m |
| نیاز کانتینری | 1x40GP |
| ضخامت مواد | 0.45-0.6 میلی متر |
| قاب پایه | فولاد 350H |
| ویژگی | تجهیزات Downspout طراحی نوآورانه |
|---|---|
| برق ایستگاه هیدرولیک | 5.5 کیلووات |
| ظرفیت | 10-15 متر در دقیقه |
| بعد ماشین | 11.8mx0.78mx1.2m |
| استفاده كردن | داون پیپ |