| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول کاشی لعاب دار |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| سرعت | 2 متر در دقیقه |
| مدل | HC25-180-1080-1250 |
| certification | ISO |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 1-1.2 میلی متر |
| عرض مادی | 1000 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 18 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| سرعت شکل دهی رول | 15-20 متر در دقیقه |
|---|---|
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
| برق ایستگاه هیدرولیک | 4 کیلو وات |
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| قطر شفت اصلی | ۷۰ میلی متر |
| تایپ کنید | دستگاه شکل دهی رول کاشی لعابدار |
|---|---|
| عرض | 1250 |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ظرفیت | 2-4 متر در دقیقه |
| بعد، ابعاد، اندازه | 7.5 * 1.5 * 1.2 متر |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1200mm |
| Roller Stations | 11Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| تحمل برش | ± 1 میلی متر |
|---|---|
| رمزگذار | OMRON |
| سیستم کنترل | PLC |
| نوع برش | برش هیدرولیک |
| مواد غلتکی | فولاد 45# |
| سرعت شکل گیری | 15-20 متر در دقیقه |
|---|---|
| سیستم کنترل | PLC |
| نوع | دستگاه رول فرمینگ |
| نوع برش | برش هیدرولیک |
| تحمل برش | ± 1 میلی متر |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Steel Roofing Sheet Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Automatic Roof Roll Former |
| تایپ کنید | دستگاه رول شکل دهی پانل سقف کاشی پله ای لعاب دار 1100 میلی متری روسیه |
|---|---|
| عرض | 1250 |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ظرفیت | 2-4 متر در دقیقه |
| بعد، ابعاد، اندازه | 7.5 * 1.5 * 1.2 متر |