| material | painted steel |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| capacity | 8-10m/min |
| roller | No.45 steel |
| Blade | Cr12 |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T از قبل و مانده 70٪ مانده پس از تأیید بازرسی قبل از حمل. |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | fly saw cutting |
| speed | 8-10m/min |
| Color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cutting |
| per month | 30 sets |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| تایپ کنید | شکل گیری رول سرد |
|---|---|
| استفاده | سقف ویلا |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| توان (W) | حدود 12 کیلو وات |
| مواد مناسب | PPGI، GI، آلومینیوم |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| عرض | کاتوم شده |
| شرایط. شرط | جدید |
| تایپ کنید | ماشین شکل دهی کاشی |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| usage | roof |
| thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1200 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 11 ایستگاه |
| قطر شفت | Φ70 میلی متر |
| تایپ کنید | دستگاه شکل دهی رول کاشی لعابدار |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| گواهی | ISO CE |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |