| گواهی | CE و ISO |
|---|---|
| تجربه | 20 سال |
| فروشگاه اصلی | آمریکایی ، اروپایی |
| طول عمر | 15-20 سال |
| ضمانتنامه | تمام طول زندگی |
| color | blue |
|---|---|
| type | Rain Gutter Sheet Forming Machine |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| per month | 30sets |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
|---|---|
| زمان تحویل | 30days |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T در پیشبرد و 70٪ تعادل پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 مجموعه / ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Usage | roof and wall |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| width | 1000mm |
| roller | 45 Steel |
| capacity | 10m/min |
| طریقه استفاده | سقف و دیوار |
|---|---|
| ظرفیت | 15m / min |
| قدرت | 4 + 4KW |
| وزن | 5-6T |
| طول | 7-8 میلی متر |
| تایپ کنید | ماشین آلات تشکیل رول کاشی درایو زنجیره ای |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض | 1250 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| بعد، ابعاد، اندازه | 6.7 * 1.6 * 1.3 متر |
| انتقال | زنجیر |
|---|---|
| رمزگذار | OMRON |
| سرعت شکل گیری | 15-20 متر در دقیقه |
| پايگاه ماشين | پرتو H |
| قدرت | 5.5+5.5KW |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| نام | دستگاه رول فرمینگ راه راه |
| غلطک ها | 12 ایستگاه |
| سرعت شکل گیری | 15-20 متر در دقیقه |
| انتقال | زنجیر |
| طریقه استفاده | سقف و دیوار |
|---|---|
| ظرفیت | 15m / min |
| قدرت | 4 + 4KW |
| وزن | 5-6T |
| طول | 7-8 میلی متر |