| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 1-1.2 میلی متر |
| عرض مادی | 1000 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 18 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1200 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 11 ایستگاه |
| قطر شفت | Φ70 میلی متر |
| Type | Metal roofing sheet roll forming machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| Type | Trapezoidal Profile Roll Forming Machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مادی | 1220 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| Production | 8-12m/min |
|---|---|
| Place of Origin | Hebei, China (Mainland) |
| Power(W) | 4+4kw |
| Dimension | 7*1.5*1.5m |
| Weight | 4T |
| Type | Metal roofing sheet roll forming machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| usage | roof sheet |
| material | PPGI GI |
| thickness | 0.3-0.8mm |
| capacity | 20m/min |
| درجه | سقف و دیوار ورق رول تشکیل دو ورق |
|---|---|
| عرض | 1000mm |
| غلطک | 15 ردیف پایین 16 ردیف |
| زنجیر | 1 اینچ |
| فولاد H | 400 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | ماشین اصلی برهنه است ، جعبه کنترل رایانه توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 30days |
| شرایط پرداخت | T/T، L/C |
| قابلیت ارائه | 20 مجموعه / ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |