| اندازه | 6.5 * 1.3 * 1.5 متر |
|---|---|
| حالت رانندگی | درایو زنجیر |
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| وزن | 4.5 تن |
| منبع برق | 380V/3PHASE/50HZ |
| حالت رانندگی | درایو زنجیر |
|---|---|
| نام محصول | دستگاه رول فرمینگ پانل دیواری |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| مبدل | دلتا |
| استفاده | دستگاه رول فرمینگ پانل دیواری |
|---|---|
| مشخصات | سفارشی |
| غلتک | فولاد شماره 45 |
| نام | ورق سقف دستگاه رول پانل دیواری |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود |
| قطر شفت غلتکی | 120 میلی متر |
|---|---|
| نام | دستگاه رول فرمینگ سرد |
| قدرت | 17.5X3KW |
| سرعت شکل گیری | 8-12 متر در دقیقه |
| ولتاژ | 380V50HZ/3Phase |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
|---|---|
| مواد غلتکی | فولاد 45# |
| حالت رانندگی | درایو زنجیر |
| مبدل | دلتا |
| ایستگاه های غلتکی | 12 |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Model Number | Aluminum Wall Panel Roll Forming Machine |
|---|---|
| Suitable Material | HRB60 or equivalent |
| Material Thickness | 0.2-0.6mm |
| Roller | High grade 45# steel |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| مبدل | دلتا |
|---|---|
| نام محصول | دستگاه رول فرمینگ پانل دیواری |
| سرعت شکل گیری | 15 متر در دقیقه |
| حداکثر قدرت | 4+4 کیلووات |
| مواد غلتکی | فولاد 45# |
| Type | 0.4 - 0.8mm Thickness Wall Panel Roll Forming Machine For Garden , Hotel |
|---|---|
| Usage | Wall |
| Machine power | 4+4KW |
| Speed | 15-20m/min |
| Worker | 1-2only |
| Usage | wall panel |
|---|---|
| feature | pre-cutting |
| speed | 20m/min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |