| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| نوع مواد | PPGI/GI |
| ضخامت | 0.3-0.6mm |
| عرض | 1220mm |
| ایستگاه های رولر | 15 ایستگاه |
| جنس رولر و شفت | فولاد 45# کوئنچ و آبکاری |
| قطر شفت | Φ70mm |
| جنس کاتر | CR12 |
| نوع درایو | درایو زنجیری |
| سرعت | 15-20m/min |
| توان کل | 5.5+5.5KW |
| ولتاژ | 380V 50Hz 3Phases (قابل تنظیم) |
این قسمت برای پشتیبانی از کویل و چرخاندن کویل استفاده می شود. ظرفیت باربری: 5T. قطر داخلی: 470-530mm (قابل تنظیم با توجه به نیاز). مجهز به دستگاه ترمز برای جلوگیری از آسیب دستگاه در اثر ضربه در حین کار.
کویل را به موقعیت صحیح برای رول فرمینگ هدایت می کند. شامل دستگاه برش دستی برای برش اولیه راحت هنگام تغییر رنگ یا ضخامت.
جنس فولاد 45# کوئنچ و آبکاری است. رولرهای پردازش شده صاف، سخت و مقاوم در برابر زنگ زدگی هستند. در حین کار خراشی روی ورق ها باقی نمی گذارند.
کاتر را برای شروع عملیات برش هدایت می کند. مخزن هیدرولیک از روغن هیدرولیک 46# استفاده می کند. مجهز به فن خنک کننده برای خنک کننده گردش داخلی برای جلوگیری از مشکلات دمای بالای روغن در حین کار. نام تجاری شیر برقی: Huade.
دارای حالت های خودکار و دستی است. طول واحد و مقدار ورق های مورد نظر را می توان از طریق صفحه لمسی تنظیم کرد. سیستم ساده و آسان برای کار.
مارک های قطعات الکتریکی:
جنس تیغه CR12 با استحکام بالا، سخت شوندگی عالی و مقاومت در برابر سایش خوب است.
برای جمع آوری محصولات فرم شده استفاده می شود. براکت مجهز به رولرهایی است تا جابجایی محصول بدون خراش را تسهیل کند.
| قطعه | تعداد |
|---|---|
| زنجیر | 2 ست |
| شیر برقی | 1 ست |
| سوئیچ سفر | 2 ست |
| آچار باز | 2 ست |
| آچار شش گوش | 2 ست |
| شمارنده | 1 ست |
| آچار | 2 ست |
| آب بند روغن | 1 ست |