| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز / 3 فاز |
|---|---|
| جنس تیغه | Cr12 |
| قطر شفت غلتکی | 50 میلی متر |
| غلطک ها | 14 ایستگاه |
| قدرت | 4+4 کیلووات |
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز / 3 فاز |
|---|---|
| جنس تیغه | Cr12 |
| قطر شفت غلتکی | 50 میلی متر |
| سرعت شکل گیری | 12 متر در دقیقه |
| غلطک ها | 14 ایستگاه |
| مواد | فولاد گالوانیزه، آلومینیوم، فولاد رنگی، فولاد ضد زنگ و غیره |
|---|---|
| نوع درایو | درایو زنجیر |
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| ابعاد | 8500mm*1200mm*1550mm |
| حداکثر قدرت | 4+4 کیلووات |
| usage | shutter door |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.8-1 میلی متر |
| ایستگاه غلتکی | 18 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| قطر شفت | Φ70mm |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
| رنگ | آبی |
| عرض | 165 میلی متر |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
| رنگ | آبی |
| عرض | 166 میلی متر |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
| رنگ | آبی |
| عرض | 166 میلی متر |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
| رنگ | آبی |
| عرض | 1220 میلی متر |
| ضخامت | 0.8-1.2 میلی متر |
|---|---|
| سرعت شکل گیری | 15-30 متر در دقیقه |
| نوع برش | برش هیدرولیک |
| نوع غلتکی | انتقال زنجیر |
| عرض موثر | پهنای موثر بسته به نمایه متفاوت است |