| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.8-1.2 میلی متر |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
| رنگ | آبی |
| عرض | 1005 میلی متر |
| عرض موثر | 1220/1225/1250 میلی متر |
|---|---|
| سرعت | 8-12 متر در دقیقه |
| موتور | 11+11+5.5KW |
| قاب | جوش داده شده با فولاد پرتو H 400mm |
| تحمل طول برش | ± 1 میلی متر |
| عرض موثر | 1220/1225/1250 میلی متر |
|---|---|
| تحمل طول برش | ± 1 میلی متر |
| کد HS | 8455221000 |
| قاب | جوش داده شده با فولاد پرتو H 400mm |
| نوع برش | برش هیدرولیک |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است |
|---|---|
| زمان تحویل | 30 روز |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T در پیش و 70٪ مانده پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 ست در ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |
| درجه | عرشه کف گالوانیزه |
|---|---|
| عرض | 1219 میلی متر |
| غلطک | 26 ردیف |
| صادرات | مکزیک |
| رنگ ماشین | آبی و نارنجی |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| machine weight | 22T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| machine weight | 22T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| machine weight | 22T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |