| بعد ماشین | 11.8mx0.78mx1.2m |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.45-0.6 میلی متر |
| نیاز کانتینری | 1x40GP |
| ویژگی | تجهیزات Downspout طراحی نوآورانه |
| قدرت موتور | 5.5 کیلووات |
| برق ایستگاه هیدرولیک | 5.5 کیلووات |
|---|---|
| بعد ماشین | 11.8mx0.78mx1.2m |
| قاب پایه | فولاد 350H |
| ضخامت مواد | 0.45-0.6 میلی متر |
| قدرت موتور | 5.5 کیلووات |
| PLC | دلتا (تخصیص پذیر) |
|---|---|
| قدرت موتور | 5.5 کیلووات |
| استفاده كردن | داون پیپ |
| ویژگی | تجهیزات Downspout طراحی نوآورانه |
| بعد ماشین | 11.8mx0.78mx1.2m |
| استفاده كردن | داون پیپ |
|---|---|
| بعد ماشین | 11.8mx0.78mx1.2m |
| نیاز کانتینری | 1x40GP |
| ضخامت مواد | 0.45-0.6 میلی متر |
| قاب پایه | فولاد 350H |
| ویژگی | تجهیزات Downspout طراحی نوآورانه |
|---|---|
| برق ایستگاه هیدرولیک | 5.5 کیلووات |
| ظرفیت | 10-15 متر در دقیقه |
| بعد ماشین | 11.8mx0.78mx1.2m |
| استفاده كردن | داون پیپ |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است |
|---|---|
| زمان تحویل | 30 روز |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T در پیش و 70٪ مانده پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 ست در ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
|---|---|
| زمان تحویل | 30days |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T در پیشبرد و 70٪ تعادل پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 مجموعه / ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
|---|---|
| زمان تحویل | 30days |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T در پیشبرد و 70٪ تعادل پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 مجموعه / ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |
| قطر | 100 میلی متر |
|---|---|
| ضخامت | 0.4-0.6 میلی متر |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
|---|---|
| زمان تحویل | 30days |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T در پیشبرد و 70٪ تعادل پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 مجموعه / ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |