| material | PPGI GI |
|---|---|
| thickness | 0.8-1.2mm |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| جزئیات بسته بندی | ماشین اصلی برهنه است ، جعبه کنترل رایانه توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| روش برش | برش اره فلای |
| سرعت | 8-10 متر در دقیقه |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| درجه | رول ماشین قالب کرکره |
|---|---|
| استفاده | چارچوب در |
| ظرفیت | 10 متر در دقیقه |
| ضخامت | 1.5 تا 2.5 میلیمتر |
| طول | هرکسی |
| Type | Shutter door frame roll forming machine |
|---|---|
| Usage | Door frame |
| Capacity | 10m/min |
| Thickness | 1.5-2.5mm |
| Length | Any |
| ایستگاه های غلتکی | 18 ایستگاه |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود. |
| زمان تحویل | 30days |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T از قبل و مانده 70٪ مانده پس از تأیید بازرسی قبل از حمل. |
| قابلیت ارائه | 20 مجموعه / ماه |