| متریال مناسب | GI/PPGI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 1-1.5 میلی متر |
| ایستگاه غلتکی | 17 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| قطر شفت | 80 میلی متر |
| usage | shutter door |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | fly saw cutting |
| speed | 8-10m/min |
| material | painted steel |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| capacity | 8-10m/min |
| roller | No.45 steel |
| Blade | Cr12 |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.4-0.6 میلی متر |
| سرعت | 40 متر در دقیقه |
| رنگ | سبز |
| عرض | 135 میلی متر |
| وزن | 3000-20000 کیلوگرم |
|---|---|
| نوع | ورق سقف کاشی لعابدار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| عرض مواد خام | 1250 میلی متر |
| ضخامت مواد اولیه | 0.3-0.6 میلی متر |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | fly saw cutting |
| speed | 8-10m/min |
| قطر غلتک | ۷۰ میلی متر |
|---|---|
| برق هیدرولیک | 4 کیلو وات |
| سرعت کار | حدود 15 متر در دقیقه |
| ویژگی | بازدهی بالا |
| تیغ برنده | فولاد قالب CR12 با عملیات خاموش شده |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.8-1 میلی متر |
| ایستگاه غلتکی | 14 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| قطر شفت | Φ50mm |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 1.5 میلی متر |
| سرعت | 10 متر در دقیقه |
| رنگ | سبز |
| عرض | 190 میلی متر |