| نوع | دستگاه شکل دهی رول عرشه کف |
|---|---|
| نوع برش | برش هیدرولیک |
| سرعت | 8-12 متر در دقیقه |
| موتور | 11+11+5.5KW |
| کد HS | 8455221000 |
| تحمل طول برش | ± 1 میلی متر |
|---|---|
| عرض موثر | 1220/1225/1250 میلی متر |
| قاب | جوش داده شده با فولاد پرتو H 400mm |
| موتور | 11+11+5.5KW |
| نوع | دستگاه شکل دهی رول عرشه کف |
| کنترل | سیستم کنترل PLC |
|---|---|
| کد HS | 8455221000 |
| سرعت | 8-12 متر در دقیقه |
| عرض موثر | 1220/1225/1250 میلی متر |
| تحمل طول برش | ± 1 میلی متر |
| تایپ کنید | دستگاه رول شکل دهی کاشی لعابدار |
|---|---|
| عرض | 1200 |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ظرفیت | 2-4 متر در دقیقه |
| بعد، ابعاد، اندازه | 7.5 * 1.5 * 1.2 متر |
| وزن | 2.8T |
|---|---|
| نوع برش | برش هیدرولیک |
| مواد شفت | فولاد 45# |
| انتقال | انتقال دنده |
| طول برش | قابل تنظیم |
| تایپ کنید | دستگاه شکل دهی رول کاشی لعابدار |
|---|---|
| عرض | 1250 |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ظرفیت | 2-4 متر در دقیقه |
| بعد، ابعاد، اندازه | 7.5 * 1.5 * 1.2 متر |
| Model Number | double layer roll forming machine |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Usage | gutter |
|---|---|
| type | custom |
| length | custom |
| material | DX51 |
| capacity | 10m/min |
| تایپ کنید | شکل گیری رول سرد |
|---|---|
| استفاده | سقف ویلا |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| توان (W) | حدود 12 کیلو وات |