| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.4-0.6 میلی متر |
| سرعت | 40 متر در دقیقه |
| رنگ | سبز |
| عرض | 135 میلی متر |
| Color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cutting |
| per month | 30 sets |
| مواد | GI |
|---|---|
| ضخامت | 1.5 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| نام | دستگاه رول قالب درب فولادی 1.5 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود. |
| material | PPGI GI |
|---|---|
| thickness | 0.8-1.2mm |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 4m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| استفاده | مطالعه و پیگیری |
|---|---|
| نوع | ماشین ساخت رول های سبک |
| ضخامت | 0.8-1.8 میلی متر |
| ظرفیت | 0-35 متر در دقیقه |
| قدرت | 21.5 کیلووات |
| مواد | PPGI GI |
|---|---|
| ظرفیت | 8-10 متر در دقیقه |
| وزن دستگاه | 1.6T |
| غلطک ها | فولاد 45# |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ |
| type | Shutter Door Roll Forming Machine |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 18 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| تایپ کنید | شکل گیری رول سرد |
|---|---|
| استفاده | سقف ویلا |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| توان (W) | حدود 12 کیلو وات |