| متریال مناسب | GI/PPGI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 1-1.5 میلی متر |
| ایستگاه غلتکی | 17 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| قطر شفت | 80 میلی متر |
| usage | shutter door |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| عرض موثر | 1220/1225/1250 میلی متر |
|---|---|
| تحمل طول برش | ± 1 میلی متر |
| کد HS | 8455221000 |
| قاب | جوش داده شده با فولاد پرتو H 400mm |
| نوع برش | برش هیدرولیک |
| عرض موثر | 1220/1225/1250 میلی متر |
|---|---|
| سرعت | 8-12 متر در دقیقه |
| موتور | 11+11+5.5KW |
| قاب | جوش داده شده با فولاد پرتو H 400mm |
| تحمل طول برش | ± 1 میلی متر |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول دو لایه |
|---|---|
| عرض | 925 میلی متر |
| غلطک | 12 و 16 ردیف |
| صادر شده است | آفریقای جنوبی |
| رنگ دستگاه | بول |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.4-0.6 میلی متر |
| سرعت | 40 متر در دقیقه |
| رنگ | سبز |
| عرض | 135 میلی متر |
| استفاده | مطالعه و پیگیری |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ سرد |
| ضخامت | 0.6 میلی متر |
| ظرفیت | 20-45 متر در دقیقه |
| قدرت | 4.5 + 5 + 2.3 کیلو وات |
| نوع | دستگاه شکل دهی رول U Purlin فولادی برای پروفیل U Purlin ویژه با توان اصلی 15 کیلو وات |
|---|---|
| غلطک ها | 14 |
| مواد غلتکی | فولاد شماره 45 |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| طریقه استفاده | ساخت و ساز |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل دهنده رول سرد |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ظرفیت | 40 متر در دقیقه |
| قدرت | 5.5 + 4 + 1.5KW |
| استفاده | مطالعه و پیگیری |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ سرد |
| ضخامت | 0.5-1 میلی متر |
| ظرفیت | 20-40 متر در دقیقه |
| قدرت | 4.5 + 3 کیلو وات |