| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 2-10m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| مواد | GI |
|---|---|
| ظرفیت | 8-10 متر در دقیقه |
| وزن دستگاه | 6.5T |
| غلتک | 45# فولاد |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ |
| مواد | PPGi GI |
|---|---|
| ظرفیت | 2-4 متر در دقیقه |
| وزن دستگاه | 4.5T |
| غلطک ها | فولاد 45# |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| machine weight | 22T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 3.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 4m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ کاشی لعابدار سقف فولادی |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض | 1250 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 4m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Steel Roofing Sheet Roll Forming Machine |
| نوع | L شکل رول شکل Purlin برای شرکت های ساخت و ساز |
|---|---|
| غلطک | 14 |
| مواد غلتکی | فولاد شماره 45 |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| تایپ کنید | PLC Control System U Purlin Roll Forming Machine برای معماری های باستان |
|---|---|
| غلطک | 14 |
| مواد غلتکی | فولاد شماره 45 |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |