| Type | 0.4 - 0.8mm Thickness Wall Panel Roll Forming Machine For Garden , Hotel |
|---|---|
| Usage | Wall |
| Machine power | 4+4KW |
| Speed | 15-20m/min |
| Worker | 1-2only |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| machine weight | 22T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| عرض مواد | 1250 میلی متر |
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 12 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول کاشی لعاب دار |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| سرعت | 2 متر در دقیقه |
| نام | دستگاه تشکیل رول کاشی لعاب دار |
| مدل | HC30-224-1250 |
| تایپ کنید | دستگاه رول فلزی برلین شکل امگا |
|---|---|
| سرعت | 0-45 متر در دقیقه |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود |
| زمان تحویل | 30 روز |
| سرعت شکل دهی رول | 15-20 متر در دقیقه |
|---|---|
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
| حالت کار | دکمه + صفحه لمسی |
| کد HS | 8462219000 |
| قطر شفت اصلی | ۷۰ میلی متر |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ دو لایه |
|---|---|
| کنترل | خودکار |
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| زمان تحویل | 30days |
| تایپ کنید | دو لایه رول تشکیل ماشین |
|---|---|
| ظرفیت | 8-10 متر در دقیقه |
| طول عمر | 30 سال |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| زمان تحویل | 30days |
| تایپ کنید | دو لایه رول تشکیل ماشین |
|---|---|
| استفاده | سقف |
| ماده | PPGI GI |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| زمان تحویل | 30days |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| سرعت | 20 متر در دقیقه |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |