| Type | Metal roofing sheet roll forming machine |
|---|---|
| Suitable market | Middle East |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| Type | Metal roofing sheet roll forming machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| Type | Metal roofing sheet roll forming machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| مواد | PPGi GI |
|---|---|
| ظرفیت | 20 متر در دقیقه |
| وزن دستگاه | 3.5T |
| غلتک | 45# فولاد |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ |
| type | Trapezoid Roof Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 13 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| machine weight | 22T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ دو لایه |
|---|---|
| استفاده | سقف |
| مواد | PPGi GI |
| نام | دستگاه تشکیل دو لایه |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ دو لایه |
|---|---|
| استفاده | سقف |
| مواد | PPGi GI |
| نام | دستگاه تشکیل دو لایه |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| تحمل برش | ± 1 میلی متر |
|---|---|
| رمزگذار | OMRON |
| سیستم کنترل | PLC |
| نوع برش | برش هیدرولیک |
| مواد غلتکی | فولاد 45# |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| نام | دستگاه رول فرمینگ راه راه |
| غلطک ها | 12 ایستگاه |
| سرعت شکل گیری | 15-20 متر در دقیقه |
| انتقال | زنجیر |