| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| per month | 30 sets |
| شماره مدل | دستگاه تشکیل رول |
|---|---|
| توان (W) | 5.5 کیلو وات |
| ولتاژ | 380V 50Hz 3 عکس |
| وزن | 3.2T-10T |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| Model Number | Aluminum Wall Panel Roll Forming Machine |
|---|---|
| Suitable Material | HRB60 or equivalent |
| Material Thickness | 0.2-0.6mm |
| Roller | High grade 45# steel |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Model Number | double layer roll forming machine |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roof Sheet Roll Forming Machine |
| قطر شفت اصلی | 75 میلی متر |
|---|---|
| قدرت موتور اصلی | 5.5 کیلووات |
| کد HS | 8462219000 |
| ایستگاه هیدرولیک | 5.5 کیلووات، 46# روغن هیدرولیک |
| حالت عملیاتی | دکمه + صفحه نمایش لمسی پاناسونیک/دلتا |
| سرعت شکل دهی رول | 15-20 متر در دقیقه |
|---|---|
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
| نوع | خودکار |
| قدرت موتور اصلی | 5.5 کیلووات |
| قطر شفت اصلی | 75 میلی متر |
| تایپ کنید | ماشین شکل گیری رول فلزی Purlin U شکل |
|---|---|
| سرعت | 8-10m / min |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ دو لایه |
|---|---|
| استفاده | سقف |
| مواد | PPGi GI |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |