| نوع | دستگاه تشکیل رول لوله ای از فولاد آب باران |
|---|---|
| مادی | DX52/DX53 |
| عرض | 333 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
| Delivery Time | 30days |
| تایپ کنید | ماشین شکل گیری Downspout |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| قطر | 100mm |
| برش دادن | پرواز برش برش |
| قدرت | 4 + 4 کیلو وات |
| مواد | DX51 |
|---|---|
| ضخامت | 0.4-0.5 میلی متر |
| قطر | 100 میلی متر |
| قدرت | 5.5+5.5KW |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| نوع | خودکار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| روش برش | هیدرولیک |
| ولتاژ | 380 ولت، 50 هرتز، 3 فاز |
| نوع | دستگاه رول فرمینگ downspout |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| قطر | 100 میلی متر یا سفارشی |
| قدرت | 5.5+5.5KW |
| ظرفیت | 10 متر در دقیقه |
| نوع | دستگاه رول فرمینگ downspout |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| قطر | 100 میلی متر یا سفارشی |
| برش دادن | هیدرولیک |
| قدرت | 7.5 + 5.5 کیلو وات |
| Type | Square |
|---|---|
| Material | 333mm |
| Thickness | 0.4-0.5mm |
| Speed | 8-10m/min |
| Warranty | 1 year |
| قطر | 100 میلی متر |
|---|---|
| ضخامت | 0.4-0.6 میلی متر |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Material | DX51 |
|---|---|
| Thickness | 0.4-0.6mm |
| Capacity | 10m/min |
| Type | Square |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |