| Cutting Type | Hydraulic Cutting |
|---|---|
| Shaft Material | 45# Steel |
| Forming Speed | 0-35m/min |
| Power | 5.5+5.5+1.5 |
| Cutting Length | Adjustable |
| وزن | 2.8T |
|---|---|
| نوع برش | برش هیدرولیک |
| مواد شفت | فولاد 45# |
| انتقال | انتقال دنده |
| طول برش | قابل تنظیم |
| Type | cold roll forming |
|---|---|
| profile | omega |
| Thickness | 1mm |
| capacity | 10m/min |
| weight | 5T |
| وزن | 2.8T |
|---|---|
| سیستم کنترل | PLC |
| قدرت | 5.5 + 5.5 + 1.5 |
| نام محصول | دستگاه رول فرمینگ گچ بیکن 6 و فانوس گچی 10 |
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز / 3 فاز (قابل تنظیم) |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| انتقال | انتقال دنده |
| نام محصول | دستگاه رول فرمینگ گچ بیکن 6 و فانوس گچی 10 |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 10 ایستگاه |
| انتقال | انتقال دنده |
|---|---|
| وزن | 2.8T |
| اندازه | 4.9م*1.2م*1.5م |
| مواد غلتکی | فولاد 45# |
| مواد | کویل فولاد |
| قدرت | 5.5 کیلو وات |
|---|---|
| ظرفیت | 45 متر در دقیقه |
| مشت زدن | در دسترس |
| ویژگی | دو در یک |
| استفاده | سیستم دیوار خشک |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 18Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 1-1.2 میلی متر |
| عرض مادی | 1000 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 18 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| مواد | کویل فولاد |
|---|---|
| قدرت | 5.5 + 5.5 + 1.5 |
| طول برش | قابل تنظیم |
| اندازه | 4.9م*1.2م*1.5م |
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز / 3 فاز (قابل تنظیم) |