| استفاده | مطالعه و پیگیری |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه رول شکل دهی سبک |
| ضخامت | 0.5-1 میلی متر |
| ظرفیت | 20-40 متر در دقیقه |
| قدرت | 4.5 + 3 کیلو وات |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1200 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 12 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| Type | Metal roofing sheet roll forming machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| نوع | دستگاه رول فرمینگ downspout |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| قطر | 100 میلی متر یا سفارشی |
| قدرت | 5.5+5.5KW |
| ظرفیت | 10 متر در دقیقه |
| Type | Metal roofing sheet roll forming machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| Type | Metal roofing sheet roll forming machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| نوع | دستگاه رول فرمینگ downspout |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| قطر | 100 میلی متر یا سفارشی |
| برش دادن | هیدرولیک |
| قدرت | 7.5 + 5.5 کیلو وات |
| Type | Trapezoidal Profile Roll Forming Machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| مواد | PPGI GI 1.5mm |
|---|---|
| ظرفیت | 15 متر در دقیقه |
| ایستگاه های غلتکی | 32 ایستگاه غلتک |
| Packaging Details | 1.Main roll forming machine and un-coiler is nude packing (If you need, we can also packed it with water-proof plastic) 2. PLC control system and motor pump are packed with water proof paper,spare parts in carton box. 3.One set of machine needs a 40' con |
| Delivery Time | 30 work days |