| نوع برش | برش هیدرولیک |
|---|---|
| مواد | کویل فولاد |
| وزن | 2.8T |
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز / 3 فاز (قابل تنظیم) |
| ایستگاه های غلتکی | 10 ایستگاه |
| material | painted steel |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| capacity | 8-10m/min |
| roller | No.45 steel |
| Blade | Cr12 |
| مواد اصلی رول | Cr12 |
|---|---|
| شفت | فولاد 45# |
| قطر شفت غلتکی | ۷۰ میلی متر |
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز / 3 فاز |
| سرعت شکل گیری | 15 متر در دقیقه |
| طریقه استفاده | سقف پله ای |
|---|---|
| مواد | PPGI GI |
| طول عمر | 10 سال |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود. |
| زمان تحویل | 30days |
| مواد | G550 |
|---|---|
| سرعت | 20 متر در دقیقه |
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| ضمانتنامه | طول عمر |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| material | PPGI GI |
|---|---|
| thickness | 0.8-1.2mm |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| عرض صفحه | 1000 میلی متر |
|---|---|
| غلطک | 18 ردیف |
| قدرت | 4 + 4KW |
| ولتاژ | 380V 50Hz 3 عکس |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |