| متریال مناسب | GI/PPGI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 1-1.5 میلی متر |
| ایستگاه غلتکی | 17 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| قطر شفت | 80 میلی متر |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 433 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| Usage | ridge cap |
|---|---|
| material | steel |
| size | 400mm |
| weight | 2T |
| roller | 45 steel |
| استفاده | سقف |
|---|---|
| مواد | فولاد رنگ شده |
| نوع | شکل گیری رول سرد |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| تضمین | 1 سال |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| تایپ کنید | تجهیزات رول فرمینگ لعابدار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| ساختن سنجه | 45 روز |
| روش برش | برش هیدرولیک |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| تایپ کنید | تجهیزات رول فرمینگ لعابدار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| ساختن سنجه | 45 روز |
| روش برش | برش هیدرولیک |
| MaterialType | PPGI/GI/Aluminum |
|---|---|
| MaterialThickness | 0.3-0.6mm |
| عرض مواد | 120 میلی متر |
| Roller Station | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Usage | roof and wall |
|---|---|
| type | cold roll forming |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 20m/min |
| warranty | 1 year |
| استفاده | کلاهک ریج |
|---|---|
| تایپ کنید | شکل گیری رول سرد |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| سرعت | 4 متر در دقیقه |
| طول | 8.1 میلیون |
| نوع ماده | PPGI / GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.8-1.2 میلی متر |
| عرض مواد | 788 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 28 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |