| نوع | دستگاه رول فرمینگ downspout |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| قطر | 100 میلی متر یا سفارشی |
| برش دادن | هیدرولیک |
| قدرت | 7.5 + 5.5 کیلو وات |
| Type | Ridge cap roll forming machine |
|---|---|
| Usage | Roof ridge cap |
| Material | PPGI GI |
| Capacity | 10-20m/min |
| Power | 4+4KW |
| Capacity | 18m/min |
|---|---|
| life time | 30years |
| warranty | technical for whole life |
| type | roofing sheet roll forming machine |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| usage | roof |
| thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| raw material | aluminum sheet |
|---|---|
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
| use | roof panel |
| profile | customized |
| cutting methold | hydraulic cut |
| سرعت شکل گیری | 15-20 متر در دقیقه |
|---|---|
| سیستم کنترل | PLC |
| نوع | دستگاه رول فرمینگ |
| نوع برش | برش هیدرولیک |
| تحمل برش | ± 1 میلی متر |
| مواد مناسب | PPGI، GI، آلومینیوم |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| عرض | کاتوم شده |
| شرایط. شرط | جدید |
| تایپ کنید | ماشین شکل دهی کاشی |
| تایپ کنید | ماشین شکل گیری Downspout |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| قطر | 100mm |
| برش دادن | پرواز برش برش |
| قدرت | 4 + 4 کیلو وات |
| وزن دستگاه | 8-9T |
|---|---|
| نوع مواد | فولاد گالوانیزه |
| بعد ماشین | 12.1 * 1.5 * 1.6 متر |
| ضخامت مواد | 1.5-3 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 18-20 ایستگاه |
| مواد مناسب | PPGI، GI، آلومینیوم |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| عرض | کاتوم شده |
| وضعیت | جدید |
| تایپ کنید | دستگاه شکل دهی کاشی سقف |