| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
| رنگ | آبی |
| عرض | 166 میلی متر |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
| رنگ | آبی |
| عرض | 166 میلی متر |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
| رنگ | آبی |
| عرض | 500 میلی متر |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
| رنگ | آبی |
| عرض | 400 میلی متر |
| تحمل | +- 1.5 میلی متر |
|---|---|
| بهره وری | 15 متر/دقیقه |
| تیغ برنده | فولاد قالب CR12 با عملیات خاموش شده |
| شرایط | جدید |
| قطر غلتک | ۷۰ میلی متر |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
| رنگ | آبی |
| عرض | 165 میلی متر |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
| رنگ | آبی |
| عرض | 500 میلی متر |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
| رنگ | آبی |
| عرض | 400 میلی متر |
| Material | GI/PPGI |
|---|---|
| Thickness | 0.45-0.55mm |
| Capacity | 40m/min |
| name | Double Out PPGI 0.55mm Cold Roll Forming Machine |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود. |
| مواد | فولاد گالوانیزه، فولاد سرد |
|---|---|
| ضخامت | 0.5-0.9 میلی متر |
| ظرفیت | 25 متر در دقیقه |
| نام | دستگاه شکل دهی سرد گل میخ فولادی 175 میلی متری شفت 380 ولت 50 هرتز 3 فاز |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |