| Power(W) | 5.5KW |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| cutting method | hydraulic cut |
| per month | 30 sets |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| حالت کار | دکمه + صفحه لمسی |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
| قدرت موتور اصلی | 5.5 کیلووات |
| کد HS | 8462219000 |
| تحمل طول برش | ± 1 میلی متر |
|---|---|
| عرض موثر | 1220/1225/1250 میلی متر |
| قاب | جوش داده شده با فولاد پرتو H 400mm |
| موتور | 11+11+5.5KW |
| نوع | دستگاه شکل دهی رول عرشه کف |
| نوع | دستگاه رول تشکیل اتوماتیک C Purlin |
|---|---|
| ضخامت | 2-3 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| سرویس | تمام طول زندگی |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| نوع | دستگاه تشکیل رول لوله ای از فولاد آب باران |
|---|---|
| مادی | DX52/DX53 |
| عرض | 333 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
| Delivery Time | 30days |
| type | Shutter Door Roll Forming Machine |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 18 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cutting |
| per month | 30sets |
| مواد مناسب | PPGI، GI، آلومینیوم |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| عرض | کاتوم شده |
| وضعیت | جدید |
| تایپ کنید | دستگاه شکل دهی کاشی سقف |
| Usage | Roof |
|---|---|
| Production Capacity | 4m/min |
| Coverage | 1050mm |
| Machine Weight | 4.5T |
| Shipment | 40GP |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ کاشی لعابدار سقف فولادی |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض | 1250 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |