| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول کاشی لعاب دار |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| سرعت | 2 متر در دقیقه |
| نام | دستگاه تشکیل رول کاشی لعاب دار |
| مدل | HC30-224-1250 |
| ضمانت | 1 سال |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه | 8500mm*1200mm*1550mm |
| ایستگاه های غلتکی | 18 ایستگاه |
| وزن | 8.5 تن |
| رنگ | قابل تنظیم |
| type | Gardens Knudson Roll Former / Sheet Metal Roll Forming Machines Factories Use |
|---|---|
| rollers | 18 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| گواهی | ISO9001:2000;CE |
|---|---|
| تایپ کنید | ورق سقف کاشی لعابدار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| ضخامت مواد اولیه | 0.3-0.6 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| Main frame | 350mm H-Beam |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 17 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Use | roof |
| تحمل برش | ± 1 میلی متر |
|---|---|
| رمزگذار | OMRON |
| سیستم کنترل | PLC |
| نوع برش | برش هیدرولیک |
| مواد غلتکی | فولاد 45# |
| نوع | ماشین ساخت رول کاشی با رانش زنجیره ای |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| عرض | 1220 میلی متر |
| تضمین | 1 سال |
| پایه تجهیزات | قاب فولادی 300H |