| نوع | L شکل رول شکل Purlin برای شرکت های ساخت و ساز |
|---|---|
| غلطک | 14 |
| مواد غلتکی | فولاد شماره 45 |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| تایپ کنید | PLC Control System U Purlin Roll Forming Machine برای معماری های باستان |
|---|---|
| غلطک | 14 |
| مواد غلتکی | فولاد شماره 45 |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 1-1.2 میلی متر |
| عرض مادی | 1000 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 18 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| تایپ کنید | خودکار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| روش برش | برش هیدرولیک |
| سرعت کار | 8-10 متر در دقیقه |
| Power(W) | 4KW-15KW |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | Panasonic PLC |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| تایپ کنید | دستگاه رول فلزی برلین شکل امگا |
|---|---|
| سرعت | 0-45 متر در دقیقه |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود |
| زمان تحویل | 30 روز |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول کاشی لعاب دار |
|---|---|
| بازار مناسب | اروپا و آمریکا |
| مواد | PPGI GI |
| ولتاژ | 380V یا سفارشی |
| کارگر | فقط 1 |
| Model Number | Roll Forming Machine |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| مواد | PPGI GI |
|---|---|
| ظرفیت | 20 متر در دقیقه |
| وزن دستگاه | 8.7 |
| غلطک ها | فولاد 45# |
| نوع | تجهیزات شکل دادن ورق سقف |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| عرض مواد | 1220 میلی متر |
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 16 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |