| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، کنترل پنل توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 60 روز پس از دریافت سپرده توافق شده. |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط TT در قبل ، مانده ای که باید قبل از تحویل پرداخت شود. |
| قابلیت ارائه | ساعت 20 / ماه |
| محل منبع | ساخت چین |
| ظرفیت | 8-10 متر در دقیقه |
|---|---|
| طول عمر | 15 سال بالا |
| قدرت | 380V یا سفارشی |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، کنترل پنل توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
| زمان تحویل | 60 روز پس از دریافت سپرده توافق شده. |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| اندازه | 11*1.5*1.9 متر |
|---|---|
| وزن | 9t |
| بازار | آلمان |
| غلتک | 45# فولاد |
| ظرفیت | 15 متر در دقیقه |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| عرض صفحه | 1000 میلی متر |
|---|---|
| غلطک | 18 ردیف |
| قدرت | 4 + 4KW |
| ولتاژ | 380V 50Hz 3 عکس |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| رنگ ماشین | همانطور که نیاز دارید |
|---|---|
| مواد مناسب | PPGI، آلومینیوم، GI، روی |
| سیستم های کنترل | PLC کنترل |
| تایپ کنید | خودکار |
| روش برش | هیدرولیک |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | fly saw cutting |
| speed | 8-10m/min |