| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | ۱۲۰۰ میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| usage | shutter door |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| جزئیات بسته بندی | ماشین اصلی برهنه است ، جعبه کنترل رایانه توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| غلتک و شافت | 45 # استیل با درمان کروم |
|---|---|
| قطر شافت | Φ70 میلی متر |
| مواد برش | Cr12 |
| نوع درایو | درایو زنجیره ای |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Type | 0.4 - 0.8mm Thickness Wall Panel Roll Forming Machine For Garden , Hotel |
|---|---|
| Usage | Wall |
| Machine power | 4+4KW |
| Speed | 15-20m/min |
| Worker | 1-2only |
| وزن | 8.5 تن |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه | 8500mm*1200mm*1550mm |
| ایستگاه های غلتکی | 18 ایستگاه |
| سرعت شکل گیری | 8-20 متر در دقیقه |
| سیستم کنترل | سیستم کنترل PLC |
| ایستگاه های غلتکی | 18 ایستگاه |
|---|---|
| مواد | فولاد گالوانیزه، آلومینیوم، فولاد رنگی، فولاد ضد زنگ و غیره |
| سیستم کنترل | سیستم کنترل PLC |
| بعد، ابعاد، اندازه | 8500mm*1200mm*1550mm |
| رنگ | قابل تنظیم |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | ۱۲۰۰ میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 13 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 925 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 12/16 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |