| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
| رنگ | آبی |
| عرض | 500 میلی متر |
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
|---|---|
| سرعت شکل گیری | 8-20 متر در دقیقه |
| ابعاد | 8500mm*1200mm*1550mm |
| حداکثر قدرت | 5.5 + 4 کیلو وات |
| تضمین | 1 سال |
| ظرفیت | 8-10 متر در دقیقه |
|---|---|
| طول عمر | 15 سال بالا |
| قدرت | 380V یا سفارشی |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، کنترل پنل توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
| زمان تحویل | 60 روز پس از دریافت سپرده توافق شده. |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| سیستم کنترل | PLC |
| سرعت شکل گیری | 15-20 متر در دقیقه |
| نام | دستگاه رول فرمینگ راه راه |
| مواد غلتکی | فولاد 45# |
| قدرت | 5.5+5.5KW |
|---|---|
| انتقال | زنجیر |
| ولتاژ | 220 ولت 60 هرتز 3 فاز |
| سیستم کنترل | PLC |
| مواد غلتکی | فولاد 45# |
| type | Automatic Glazed Tile Steel Roof Sheet Roll Forming Machine With PLC Control System |
|---|---|
| rollers | 17 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 2-4m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| منبع برق | 3 فاز 380 ولت 50 هرتز |
|---|---|
| کد HS | 8462219000 |
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
| برق ایستگاه هیدرولیک | 5.5 کیلووات |
| use | wall panel |
|---|---|
| type | CNC Line |
| control system | PLC control |
| cutting mehod | hydraulic cut and Precut |
| per month | 30 sets |
| Power(W) | 4+5.5kw |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 2-10m/min |