| رنگ | آبی |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه شکل دهی رول ورق راه راه لعابدار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| عرض مواد خام | 1220 میلی متر |
| ضخامت مواد اولیه | 0.3-0.6 میلی متر |
| منبع برق | 3 فاز 380 ولت 50 هرتز |
|---|---|
| کد HS | 8462219000 |
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
| برق ایستگاه هیدرولیک | 5.5 کیلووات |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1000 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | بالا: 11 ایستگاه ; پایین: 12 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| Model Number | double layer roll forming machine |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Model Number | Roll Forming Machine |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| تایپ کنید | تجهیزات رول فرمینگ لعابدار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| ساختن سنجه | 45 روز |
| روش برش | برش هیدرولیک |
| type | Standard 686mm IBR Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 16 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مادی | 1000 میلی متر، 1250 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 12 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 1-1.2 میلی متر |
| عرض مادی | 1000 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 18 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| Usage | floor deck |
|---|---|
| Thickness | 1.5mm |
| speed | 10m/min |
| roller | 24 rows |
| weight | 20T |