| استفاده | سقف |
|---|---|
| ظرفیت تولید | 4 متر در دقیقه |
| پوشش | 1000 میلی متر |
| وزن دستگاه | 4.5 تن |
| حمل و نقل | 40GP |
| type | Automatic Glazed Tile Steel Roof Sheet Roll Forming Machine With PLC Control System |
|---|---|
| rollers | 17 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Type | Hi-Rib Trapezoidal Roof Wall Panel Roll Forming Machine for Roof Wall Panel |
|---|---|
| Usage | Wall |
| Machine power | 4+4KW |
| Speed | 15-20m/min |
| Worker | 1-2only |
| Capacity | 15m/min |
|---|---|
| thickness | 1mm |
| Warranty | 12 month |
| type | Wall Panel Roll Forming Machine |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| نام محصول | دستگاه رول فرمینگ پانل دیواری |
|---|---|
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| حالت برش | برش هیدرولیک |
| مبدل | دلتا |
| مواد غلتکی | فولاد 45# |
| قدرت | 5.5+5.5KW |
|---|---|
| انتقال | زنجیر |
| ولتاژ | 220 ولت 60 هرتز 3 فاز |
| سیستم کنترل | PLC |
| مواد غلتکی | فولاد 45# |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| سیستم کنترل | PLC |
| سرعت شکل گیری | 15-20 متر در دقیقه |
| نام | دستگاه رول فرمینگ راه راه |
| مواد غلتکی | فولاد 45# |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 24 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Opration Worker | 1 |
| Type | Ridge Cap Roll Forming Machine |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| گارانتی | 1 سال |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| زمان تحویل | 30days |
| مادی | PPGI GI |
|---|---|
| ظرفیت | 15 متر در دقیقه |
| وزن ماشین | 3.1T |
| غلتک | فولاد 45# |
| نوع | دستگاه رول فرمینگ |